محیط کاربری adBTC

پس از اینکه وارد اکانت شدید، صفحه زیر باز می شود.

Screenshot (223)

در کادر قرمز، سطر اول برای برداشت کردن درآمد، سطر دوم برای سیستم زیر مجموعه ها، سطر سوم برای تغییر دادن آدرس دریافتی کیف پول و سطر آخر برای خروج از اکانت، کاربرد دارد.

کادر آبی، پنجره درآمدها را نشان می دهد. سطر اول، کسب درآمد به روش اصلی سایت است. (که در اینجا کاملاً توضیح داده شد.)
پس از کلیک کردن روی سطر دوم Surfing in active window، صفحه زیر باز می شود. کادر آبی عنوان آگهی و کادر قرمز ارزش آگهی را نشان می دهد.

Screenshot (225)

روی متن آبی رنگ در تصویر بالا کلیک کنید تا صفحه زیر باز شود.

Screenshot (226)

پس از سپری شدن زمان آگهی، پنجره زیر باز می شود که باید روی یکی از تصویرهای مشابه کلیک نمایید تا ستوشی مورد نظر را کسب کنید. البته فرق این نوع آگهی ها این است که حتماً باید روی خود صفحه نمایش آگهی بمانید تا زمان آگهی سپری شود.

Screenshot (227)

***

دوباره پنجره درآمدها را ببینید. آخرین روش کسب درآمد سایت، Autosurfing است. روی آن کلیک کنید تا صفحه زیر باز شود.
کادر آبی تعداد سایت در دسترس و کل مقدار ستوشی حاصل از آن را نشان می دهد. کافی است روی آیکون Start کلیک کنید تا همه آکهی ها به صورت خودکار نمایش داده شوند.

Screenshot (229)

***

دوباره عکس اول را ببینید. کادر سبز رنگ، پنجره تبلیغات را نشان می دهد که مطابق با روش های موجود در پنجره درآمدها، می توانید سایت مورد نظر خود را تبلیغ نمایید.در کادر زرد رنگ، سطر اول برای کرایه زیرمجموعه از سایت کاربرد دارد و سطر دوم، آخرین برداشت ها از سایت توسط کاربرها را نشان می دهد.

 

***برای اطلاع از ترفند های افزایش درآمد،  سربرگ راه کارها را دنبال کنید.***

***برای آشنایی بیشتر با محیط کاربری سایت های معرفی شده، سربرگ محیط کاربری سایت ها را دنبال کنید.***

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">