آموزش adBTC

adBTC یکی از سایت های معتبر در حوزه پرداخت برای کلیک (PTC) است، که سادگی محیط کاربری و سرعت بالای آن در نمایش تبلیغات، آن را محبوب ساخته است. برای دیدن اطلاعات سایت و معتبر بودن آن (Legit)، اینجا کلیک کنید.

   آموزش نحوه انجام ثبت نام

ابتدا اینجا کلیک کنید تا عکس زیر را در صفحه باز شده ببینید. کادر آبی در عکس، تعداد سایت های در دسترس برای کلیک کردن و کل ستوشی های حاصل از آن را نشان می دهد. هر یک ستوشی معادل 0.00000001 بیت کوین است.
روی Register کلیک کنید.

Screenshot (182)

پس از کلیک کردن روی Register صفحه زیر باز می شود.

Screenshot (183)

در کادر قرمز، آبی و زرد رنگ، به ترتیب آدرس ایمیل، آدرس دریافتی کیف پول بیت کوین و یک پسورد قوی تایپ کنید. سپس روی آیکون Register کلیک کنید تا صفحه زیر باز شود. برای ساختن کیف بیت کوین اینجا کلیک کنید.

Screenshot (184)

کادر آبی رنگ در تصویر بالا، شماره ID کاربر را نشان می دهد.
کادر سبز رنگ هم رتبه بندی کاربر را نشان می دهد که هر چه عدد بالاتری باشد تعداد سایت های بیشتری برای کلیک کردن در اختیار کاربر قرار می گیرد. برای اطلاع بیشتر، سربرگ راه کارها را دنبال کنید.
روی آیکون Confirm که با کادر قرمز مشخص شده کلیک کنید تا صفحه زیر باز شود.

Screenshot (185)

در این صفحه باید به سراغ ایمیلی که وارد کردید، بروید و کد چند رقمی داخل ایمیل را در کادر آبی رنگ بالا، تایپ کنید. با کلیک کردن روی آیکون Submit صفحه زیر باز می شود.

Screenshot (186)

آیکون زرد Surf Ads، آیکون سبز Autosurfing و آیکون آبی Surfing In Active Window سه روش متفاوت برای کسب درآمد هستند که Surf Ads درآمد بیشتری دارد. روی Surf Ads کلیک کنید تا صفحه زیر باز شود.

Screenshot (195)

در صفحه باز شده، کادر قرمز، مقدار درآمد کسب شده را نشان می دهد.
کادر زرد رنگ،  مقدار ستوشی منتقل شده از بخش درآمد به بخش تبلیغات و  همچنین مقدار ستوشی خریداری شده کاربر را نشان می دهد.
با کلیک کردن روی آیکون Deposit، می توان از کیف پول بیت کوین، مقداری بیت کوین به اکانت فرستاد، که در واقع مقدار ستوشی دریافت شده را در کادر زرد رنگ نشان می دهد. (برای عزیزانی که قصد تبلیغ کردن دارند.)
در کادر سبز رنگ، حاصل عبارت ریاضی را وارد کنید. با کلیک کردن روی آیکون Submit، صفحه نمایش آگهی مانند تصویر زیر باز می شود.

Screenshot (196)

کادر قرمز رنگ، توضیح مختصری در مورد آگهی است.
کادر آبی مقدار ستوشی حاصل از دیدن آگهی و زمان آن را نشان می دهد.
اگر از قیمت و زمان آگهی راضی نبودید، کافی است روی Skip کلیک کنید تا آگهی بعدی نمایش داده شود.با کلیک کردن بر روی آیکون Start، آگهی در صفحه جدید به اجرا درمی آید.
کادر قرمز، زمان باقی مانده از تبلیغ را نشان می دهذ.

Screenshot (197)

لطفاً تا سپری شدن کل زمان تبلیغ، صفحه اجرای آگهی را نبندید.
پس از پایان زمان آگهی، به صفحه نمایش آگهی ها بازگردید و آگهی بعدی را تماشا کنید.
در انتها برای خارج شدن از اکانت، حتماً Log Out کنید. همچنین برای وارد شدن به اکانت، در صفحه اول سایت روی آیکون Authorize کلیک کنید.
موفق و پیروز باشید.

***برای اطلاع از ترفند های افزایش درآمد،  سربرگ راه کارها را دنبال کنید.***

***برای آشنایی بیشتر با محیط کاربری سایت های معرفی شده، سربرگ محیط کاربری سایت ها را دنبال کنید.***

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">