آموزش Cliquesteria

یکی از قدیمی ترین و معتبرترین سایت های پرداخت برای کلیک (PTC) است. برای مشاهده کردن اطلاعات سایت و  معتبر  بودن آن (Legit)، اینجا کلیک کنید.

1)  آموزش نحوه انجام ثبت نام

1-1) ابتدا اینجا  کلیک کنید تا عکس زیر را در صفحه باز شده ببینید. روی Register کلیک کنید.

Screenshot (155)

1-2) بعد از کلیک روی Register عکس زیر در صفحه جدید، باز می شود. در سطر اول نام و نام خانوادگی، در سطر دوم ایمیل آدرس شما، در سطر سوم دوباره همان ایمیل آدرس قبلی جهت تایید، در سطر چهارم یک نام کاربری به دلخواه خودتان با حروف انگلیسی، در سطر پنجم یک گذرواژه یا پسورد ( جهت بالا بردن امنیت اکانت، پسورد قوی انتخاب کنید) و در سطر آخر هم دوباره همان پسورد قبلی را تایپ کنید. سپس متن مشخص شده در کادر را تایپ کنید.

در انتها همانطور که در عکس با کادر قرمز مشخص شده، تیک آن را بزنید و روی آیکون Register کلیک کنید.

Screenshot (156)

 

1-3) صفحه زیر بعد از کلیک کردن روی Register باز می شود. روی Login کلیک کنید.

Screenshot (157)

 

1-4) صفحه زیر بعد از کلیک کردن روی Login باز می شود. نام کاربری و پسورد را وارد کنید. سپس متن را در کادر تایپ کنید.تبررریک! شما ثبت نام شدید.

Screenshot (158)

 

بعد از Login ممکن است از شما خواسته  شود یک سوال با یک جواب به دلخواه خودتان تایپ کنید که برای بالا بردن امنیت اکانت می باشد.

2) آموزش نحوه کسب درآمد

2-1) پس از Login کردن، روی Earn money کلیک کنید و در پنجره باز شده مانند عکس زیر، روی View Advertisements کلیک کنید. در صفحه جدید، متن را در کادر خالی تایپ کنید تا وارد صفحه نمایش تبلیغات شوید.

Screenshot (160)
***

Screenshot (161)

 2-2) در صفحه نمایش آگهی ها، تبلیغات به دسته های زیر
Fixed Ads , Standard Ads , Macro Ads , Micro Ads , Mini Ads , Tiny Adv تقسیم می شوند. این دسته بندی بر اساس قیمت و مدت زمان تبلیغ می باشد. دسته Standard Adv ارزشمندتر از بقیه دسته ها می باشد.

Screenshot (162)

Screenshot (163)

Screenshot (164)

2-3) با کلیک کردن بر روی هر کدام از آگهی ها، صفحه جدیدی مانند عکس زیر باز می شود که پس از سپری شدن زمان آن آگهی، پنجره ای در همان صفحه مانند عکس زیر باز می شود که از کابر می خوهد روی عکس واژگون کلیک کند، پس از کلیک روی عکس واژگون، پول به اکانت کاربر واریز می شود.

Screenshot (200)

***

Screenshot (201)

***

Screenshot (202)

برای کلیک کردن بقیه تبلیغات به صفحه نمایش آگهی ها بازگردید.
برای خارج شدن از اکانت، حتماً Log Out کنید.

***برای اطلاع از ترفند های افزایش درآمد،  سربرگ راه کارها را دنبال کنید.***

***برای آشنایی بیشتر با محیط کاربری سایت های معرفی شده، سربرگ محیط کاربری سایت ها را دنبال کنید.***

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">