درآمدها

aaaa اولین قدم در رسیدن به درآمد، امنیت در کار است تا زحمت های کشیده شده به باد نرود.
سایت های معرفی شده همگی معتبرند. برای پی بردن به این حقیقت که چه سایتی معتبر (Legit)  یا فریبنده (Scam) است، باید مصاحبه ای (Review) از آن که در سایت های خاصی، توسط بیزینس مارکترها  (Business Marketer) گزارش می شود، مشاهده شود. یکی از آشناترین این سایت ها، (netbusinessrating.com) است که به NBR هم معروف شده است. می توانید نام سایت یا نرم افزاز مورد نظر را در قسمت Search این سایت، جست و جو کنید. به لوگوی NBR و معتبر بودن سایت Cliquesteria در دو عکس زیر توجه کنید.

Screenshot (155)

Screenshot (159)

قدم بعدی در رسیدن به درآمد، بررسی درآمد ادمین محترم سایت است. :)
در سایت های PTC، تبلیغ کنندگان برای بالا بردن تعداد بازدید سایت خود، مبلغی را به سایت های ارائه کننده این نوع تبلیغات واریز می کنند. در بعضی از سایت های PTC، درصد کمی از این مبلغ به حساب ادمین این سایت ها می رود و بقیه در اختیار کلیک کنندگان قرار می گیرد مانند سایت adBTC ولی در سایت هایی مانند Cliquesteria و Cliquebook، درآمد ادمین سهمی از درآمد کلیک کنندگان است که در زمان برداشت پول، درصد مشخصی از مبلغ برداشت شده کم می شود. در واقع این موضوع، باعث افزایش درآمد کلیک کنندگان و رضایت بیشتر تبلیغ کنندگان می شود.

در سایت های تولید بیت کوین یا MINING، درآمد ادمین این نوع سایت ها به دو دسته تقسیم می شود:
در دسته اول، ادمین هیچ پولی از شما دریافت نمی کند و صرفا درصد کمی از مقدار تولید شده بیت کوین یا بعضی دیگر از کریپتوکارنسی ها (Cryptocurrency) ( مانند ETHERIUM، MONERO ،LITECOIN,)  را برمی دارد. در چرخه تولید این نوع از کریپتوکارنسی ها، معادلات ریاضی درگیر می شود که این معادلات توسط کارت گرافیکی (GPU) و پردازنده (CPU) کامپیوتر و لب تاپ قابل حل می باشد.البته دستگاه های تولید بیت کوین هم وجود دارد که با سرعت های زیادی حدود 14TH/s (چهارده ترا هش به ازای هر ثانیه)  قابلیت پردازش دارند و پول بیشتری درمی آورند، البته برق بیشتری هم مصرف می کنند.
در دسته دوم ، استخرهای تولید ارز ( تعداد زیادی از دستگاه های تولید ارز) وجود دارد که از فروش مقدار هش به خریداران، آن ها را در سود خود سهیم می کنند. اکثر سایت های این دسته مانند Startminer.com، فریبننده هستند.

در سایت های Lottery & Game، در زمان معینی مثلاً هر یک ساعت، مقدار مشخصی بیت کوین برای کاربران در نظر گرفته می شود که می توانند با آن در بازی های موجود در سایت، بازی کنند و علاوه بر کسب امتیاز در قرعه کشی شرکت کنند. همچنین برای افزایش شانس بردن در قرعه کشی، امکان خرید امتیاز برای قرعه کشی وجود دارد که در واقع بخشی از درآمد ادمین این قبیل سایت ها، محسوب می شود.

سایت های کسب درآمد:

در حوزه   PTC sites :

*** Cliquesteria  *** Cliquebook ***  adBTC ***

در حوزه MINING :

*** Computta ***

در حوزه  lottery And Game :

*** bitfun *** FreeBitco ***

***برای اطلاع از ترفند های افزایش درآمد،  سربرگ راه کارها را دنبال کنید.***

***برای آشنایی بیشتر با محیط کاربری سایت های معرفی شده، سربرگ محیط کاربری سایت ها را دنبال کنید.***

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code class="" title="" data-url=""> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> <pre class="" title="" data-url=""> <span class="" title="" data-url="">